Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kodėl verta rinktis OWEXX hosting
ir kokias paslaugas siūlome

Owexx hosting siūlo visas paslaugas susijusias su internetine erdve – domenų
registravimas, serverių nuoma, internetinių svetainių kūrimas,
WEB dizaino sprendimai ir kt. Čia tikrai rasite Jums tinkamiausią paslaugos planą.

Plačiau

Apie mus

Mes tikime, kad viskas prasideda nuo idėjos, o mums svarbiausia – kokybė ir nauda klientui. Jau daugiau kaip 20 metų vykdome domenų registravimo, serverių nuomos, interneto svetainių kūrimo ir Web dizaino sprendimus. Mūsų pagrindinės veiklos tikslas yra suteikti visas paslaugas, reikalingas sėkmingam verslo vystymui ir naujos veiklos pradžiai internetinėje erdvėje. Įgyvendiname įvairiausus projektus – nuo domenų registracijos daugelyje pasaulio šalių iki sudėtingų internetinių projektų įgyvendinimo.

 

Kompanijoje dirbantys ilgametę patirtį turintys WEB dizaineriai, HTML koduotojai, programuotojai, skaitmeninės grafikos kūrėjai ir daugelis kitų specialistų puikiai išmano savo sritį ir kiekvienam vykdomam projektui skiria ypatingą dėmesį. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus ir pateikę savo siūlymus, įgyvendinsime pateiktą idėją ir realizuosime Jūsų norus!

 

OWEXX hosting

Mes supaprastiname internetinį administravimą ir paslaugas savo klientui
nesvarbu ar jis individualus blogeris, ar didelė tarptautinė įmonė.

Apie OWEXX hosting paslaugas

Domenų valdymas ir B2B paslaugos.
Esame parengę paslaugų paketų įvairovę, jog bet kuri, maža, vidutinė, stambi ar tarptautinė verslo įmonė ras jai patrauklų paslaugos planą, skirtą verslo vystymui ir duomenų talpinimui internetinėje erdvėje. Mūsų paslaugos suruktos taip, kad klientas, verslo įmonės sąvininkas, patogiai galėtų valdyti savo turimus domenus, saugiai talpintų ir kauptų duomenis internete, būtų užtikrintas dėl turimo prekės ženklo apsaugos ir kitų teikiamų paslaugų kokybės.

Teikiame vienas iš kokybiškiausių paslaugų rinkoje.
Mūsų įmonėje dirba patyrę pažangių technilogijų ekspertai, prižiūrintys domenų registravimo ir valdymo paslaugas.

Domeno vardo strategija ir svetainės saugumo sprendimai.
Mes konsultuojame svetainių savininkus domeno pasirinkimo, domeno ženklo registravimo ir svetainės saugumo klausimais. Siūlome SSL sertifikatus ir domeno prekinio ženklo patentavimo paslaugas.

Visos domenų paslaugos.
Siūlome daugiau nei 3000 domenų plėtinių ir tarptautinių domenų vardų (IDS), įskaitant domeno registravimą, domenų atnaujinimą, keitimą ir perregistravimą.