Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

SSL sertifikatai, apsauga

Jei neturite SSL sertifikato, tokios naršklės kaip „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir pan., Jūsų svetainę pažymės kaip nesaugią. SSL sertifikatas - tai elektroninis sertifikatas, padedantis klientams identifikuoti svetainės tapatybę bei įsiterpti tarp svetainės lankytojo ir serverio siunčiamų duomenų. Lankytojai gerokai daugiau pasitiki svetainėmis su įdiegtais SSL sertifikatais. SSL apsauga tarnauja, kaip duomenų saugumo garantas, kuris yra būtinas visose svetainėse, kuriose naudojami asmeniniai lankytojų duomenys.
SSL sertifikatų kaina nuo € 39,99 / met.

Sectigo Positive SSL

39,99/ Met.

Sectigo (buvęs Comodo) Positive SSL - pats paprasčiausias SSL sertifikatas, skirtas vienam domenui apsaugoti.

Sectigo Positive SSL
 • SSL apsauga 1 domenui
 • Draudimo suma iki $10.000
 • SSL tipas - Domain Validated

Sectigo Positive SSL SAN

95,99/ Met. € 105,99

Sectigo (buvęs Comodo) SAN sertifikatas - skirtas apsaugoti iki 3-jų skirtingų domenų. Rekomenduojama nekomerciniams projektams. Apsaugomi tik užsakomi domenai, todėl būtina nurodyti naudojamą vardą.

Sectigo Positive SSL SAN
 • SSL apsauga iki 3 domenų
 • Draudimo suma iki $10.000
 • SSL tipas - Domain Validated

Sectigo Positive SSL Wildcard

143,99/ Met. € 153,99

Sectigo (buvęs Comodo) Positive SSL Wildcard - skirtas apsaugoti tiek pagrindinį domeną, tiek ir visus jo antro lygio subdomenus.

Sectigo Positive SSL Wildcard
 • Apsauga domenui ir subdomenams
 • Draudimo suma iki $10.000
 • SSL tipas - Domain Validated

GeoTrust True BusinessID

213,99/ Met. € 233,99

GeoTrust True BusinessID - skirtas apsaugoti vieną domeną.

GeoTrust True BusinessID
 • SSL apsauga 1 domenui
 • Draudimo suma iki $1.250.000
 • SSL tipas - Organization Validated

GeoTrust True BusinessID SAN

319,99/ Met. € 339,99

GeoTrust SAN sertifikatas - skirtas apsaugoti iki 5-ių skirtingų domenų.

GeoTrust True BusinessID SAN
 • SSL apsauga iki 5 domenų
 • Draudimo suma iki $1.250.000
 • SSL tipas - Organization Validated

GeoTrust True BusinessID Wildcard

479,99/ Met. € 499,99

GeoTrust True BusinessID Wildcard - skirtas apsaugoti tiek pagrindinį domeną, tiek ir visus jo antro lygio subdomenus.

GeoTrust True BusinessID Wildcard
 • Apsauga domenui ir subdomenams
 • Draudimo suma iki $1.250.000
 • SSL tipas - Organization Validated

Kas yra SSL sertifikatai?
Ką apsaugo SSL sertifikatai?

SSL (Secure Sockets Layer) – tai kriptografinis protokolas, kuris yra skirtas internetu perduodamos informacijos apsaugojimui ją šifruojant. Įdiegus SSL sertifikatus elektroninėse parduotuvėse ar interneto svetainėse, naršyklės lange, atsiranda spynelės simbolis, kuris rodo, jog perduodami duomenys yra šifruojami.

Plačiau

Apie SSL sertifikatus
Apie SSL sertifikatus

UŽKIRSKITE KELIĄ ĮSILAUŽĖLIAMS
Jei Jūsų svetainėje prašoma gauti slaptą informaciją iš klientų - vartotojo vardą, slaptažodį, kreditinės kortelės numerius ir t.t. - Jūsų reputacija priklauso nuo kiekvienos detalės apsaugos. SSL sertifikatai naudoja išplėstinį šifravimą, kad įsilaužėliai negalėtų skaityti jokių duomenų, perduodamų į Jūsų svetainę arba iš jos.

SSL sertifikatai suteikia daugiau naudos svetainei, nei tik apsaugoti duomenis. Apie kitus SSL privalumus sužinosite peržiūrėję trumpą video filmuką.

SVETAINĖ TURI ATRODYTI SAUGIAI
Norėdami pranešti lankytojams, kad jų duomenys yra saugūs Jūsų svetainėje, svetainė turi atrodyti saugiai. "Https" ir žalias užraktas naršyklės adreso juostoje yra rodikliai, pagal kuriuos pranešama, jog svetainė saugoma patikimu SSL sertifikatu.

 

Apie SSL sertifikatus

Comodo SSL
Sectigo SSL sertificates


SUTEIKITE SAUGUMĄ, KURIO TIKISI JŪSŲ KLIENTAI
Sectigo (buvęs Comodo) SSL garantuoja aukščiausią šifravimo lygį internetiniams duomenims apsaugoti. Kiekvienas Sectigo SSL sertifikatas yra parašytas su 2048 bitų rakto ženklais ir suteikia iki 256 bitų klientų duomenų šifravimą. Veikiant realiu laiku, Jūsų klentų duomenys bus apsaugoti iškart nuo prisijungimo į svetainę minutės.

Patvirtinus pirkimą sertifikatas su antspaudu išduodamas per kelias minutes. Taip pat suteiksime techninę pagalbą, iškilus klausimams.

Sectigo technologija yra tiksli, ji nedelsiant reaguoja į nežinomus failus. Tad jei ieškote greitos ir patikimos internetinės prekybos sandorių apsaugomi Sectigo bus tinkamas pasirinkimas.

GeoTrust SSL
GeoTrust SSL sertificates


NAUJOS KARTOS APSAUGOS TECHNOLOGIJA
GeoTrust® tai antras pagal dydį skaitmeninių sertifikatų tiekėjas, aprūpinantis daugiau kaip 100 000 klientų iš 150 pasaulio valstybių, vykdančių internetinės prekybos verslą. SSL sertifikatų įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą apsaugos planą nesvarbu ar įmonė maža ar didelė.

Pasaulinio lygio SSL sertifikatai siūlo greitą pajungimą už ekonomišką kainą, iki 256 bitų duomenų šifravimą ir tikrųjų svetainių apsaugą nuo įsibrovėlių.

GeoTrust pristato naujos kartos skaitmeninio prisijungimo programos, žmonių įspėjimo, duomenų užrakinimo technologijas bei užtikrina bevielių platformų kodo vientisumą.