Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

El. pašto paslaugos 

Teikiamos elektroninio pašto paslaugos.
El. paštas gali būti priskirtas prie Jūsų turimo domeno arba galite pasirinkti iš OWEXX hosting siūlomų domenų sąrašo.
Elektroninio pašto paslaugų kaina nuo € 2,59 / mėn.

Email Basic

2,59/ Mėn. € 4,29

Mažos talpos profesionalios elektroninio pašto paslaugos, priskiriamos pasirinktam domenui.

  • Disko vieta 5 GB
  • Neribotas duomenų srautas
  • Web paštas

Email Plus

7,99/ Mėn.

Vidutinės talpos profesionalios elektroninio pašto paslaugos, priskiriamos pasirinktam domenui.

  • Disko vieta 20 GB
  • Neribotas duomenų srautas
  • Web paštas

Email Premium

20,99/ Mėn.

Didelės talpos profesionalios elektroninio pašto paslaugos, priskiriamos pasirinktam domenui.

  • Disko vieta 40 GB
  • Neribotas duomenų srautas
  • Web paštas

Visos kainos nurodytos be PVM.

Kas yra elektroninio pašto paslauga ir kam ji yra reikalinga?

Elektroninis paštas (El. paštas arba angl. E-mail) yra skirtas siųsti ir gauti žinutes, interneto ryšio pagalba. Laiškai siunčiami į pašto dėžutes, kuriose galima bet kada skaityti laiškus ir išsiųsti juos kitiems adresatams.

Plačiau

El. pašto paslaugos
El. pašto paslaugos

KAIP VEIKIA EL. PAŠTAS
Elektroninis paštas (El. paštas) yra būdas kurti, siųsti ir gauti žinutes per elektronines komunikavimo (ryšio) sistemas.

Elektroninis paštas sukurtas naudojant tradicinio pašto metaforą – žinutės vadinamos laiškais, laiškai siunčiami į pašto dėžutes, iš kurių juos galima bet kada išsiimti skaitymui. Pašto dėžutes palaiko pašto serveriai, aptarnaujantis tam tikros vardų erdvės pašto adresus. Paprastai priėjimas prie pašto serverio (pašto dėžutės) yra apsaugotas slaptažodžiu.

Informacija gavėjui dažniausiai siunčiama ne tiesiogiai, bet per tarpines grandis – SMTP serverį, kuris laiškus nugabena į serverį, atsakingą už pašto dėžutes (POP3 arba IMAP). Tarp šių serverių gali būti dar keletas kitų (dažniausiai – SMTP) pašto serverių.

Prie kai kurių pašto dėžučių serverių galima prisijungti, naudojant apibrėžtus protokolus (POP3, IMAP, MS Exchange ar kitus), kuriuos palaiko vienos ar kitos pašto programos (Thunderbird, TheBat, Outlook, Outlook express ir pan.) arba web – sąsają – internetinį puslapį (veikiantį, kaip specializuotas IMAP, POP3 ar pan. klientas), naudojantis naršykle (Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer). Dažnai pašto serveriai palaiko daugiau nei vieną protokolą.

Elektroninio pašto siuntimas paprastai yra nemokamas, vykdomas per Interneto tiekėjo SMTP serverį. Elektroninio pašto dėžučių išlaikymas daugeliu atvejų būna mokamas, vykdomas nepriklausomai nuo naudojamo Interneto tiekėjo (pvz., Interneto paslaugos gali būti imamos iš vienos įmonės, o el. pašto – iš kitos).