Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Nesvarbu, kas būtumėte - verslo įmonė, savarankiškai dirbantis verslininkas ar interneto vartotojas, kuris pats nori susikurti ir tobulinti
savo el. svetainę, čia tikrai rasite sau tinkantį domeno vardo plėtinį, rinkdamiesi iš siūlomų domeno galūnių gTLD (angl. Generic Top Level Domain). Radę Jus dominantį gTLD, spustelkite ant gTLD domeno galūnės ir atversite visą detalią informaciją apie domeno registraciją. Kai tik išsirenkate domeno vardą, rekomenduojame nedelsti registracijos, nes bet kuriuo metu, tą patį domeną gali užregistruoti kitas asmuo ir jis taps užimtas. O Jums teks galvoti naują domeno vardą.

OWEXX hosting yra viena iš pirmaujančių įmonių, registruojančių domenus, pelniusi savo klientų pasitikėjimą. Tad pasirinkę mus būsite užtikrinti kokybišku paslaugų aptarnavimu.

15Domenų kiekis