Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

WordPress hostingas 

WordPress hostingas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja naudoti Wordpress dizaino šabloną.
Rinkitės šį hostingo planą ir įsidiegę TVS talpinkite duomenis į savo svetainę lengvai ir greitai.
WordPress hostingo kaina nuo € 0,38 / mėn.

Standartinis WordPress Hostingas

4,04/ Mėn. € 6,19

Puikiai tinka asmeninėms svetainėms ar tinklaraščiams.

 • Disko vieta 10 GB
 • Svetainių kiekis - 1
 • ~25,000 lankytojų per mėn.
 • Nemokamas SSL sertifikatas

Išplėstinis WordPress Hostingas

5,99/ Mėn. € 9,00

Daugiau svetainių. Daugiau vietos. Daugiau saugumo.

 • Disko vieta 25 GB
 • Svetainių kiekis - 5
 • ~500,000 lankytojų per mėn.
 • Nemokamas SSL sertifikatas

Web kūrėjo WordPress Hostingas

10,57/ Mėn. € 13,51

Profesionalus WordPress planas skirtas interneto svetainių kūrėjams.

 • Disko vieta 50 GB
 • Svetainių kiekis - 10
 • ~1.000,000 lankytojų per mėn.
 • Nemokamas SSL sertifikatas

Visos kainos nurodytos be PVM.

Kas yra WordPress hostingas?
Kaip pasirinkti tinkamiausią planą?

WordPress hostingas yra paprastas hostingas, skirtas talpinti WordPress duomenims bei optimizuotas specialiai Wordpress našumo ir apsaugos poreikiams. Dažniausiai jis apima įdiegtą vieno mygtuko paspaudimo techniką, lengvam ir greitam valdymui, atnaujinimus, atsarginės kopijas, apsaugą ir pagalbą, iškilus klausimams.

Plačiau

WordPress Hostingas
WordPress Hostingas

WordPress labai išpopuliarėjo, todėl ir atsirado poreikis sukurti specializuotą hostingo paslaugą. Kaip jau išduoda pavadinimas, Wordpress hostingas yra sukurtas specialiai tik Wordpress svetainėms. Viskas yra valdoma serveryje įdiegtos programos, todėl Jums nereikės „teptis rankų“

Šis hosting tipas yra panašus į dedikuotą serverį. Paslauga suteikiama iš karto su visa reikalinga programine įranga ir nuomuojama vienam klientui. Skirtumas tarp dedikuoto serverio yra kasdieninis serverių valdymas ir priežiūra atliekamas hostingo paslaugos tiekėjo komandos, kuri specialiai dirba su Wordpress blogais ir žino veikimo principus bei naujoves.

 

Dalinamas Web hostingas nėra tinkamiausias WordPress svetainių talpinimui dėl įvairių priežasčių. Viena svarbiausių, tai Web hostingas – gali būti dalinamas tūkstančiams kitų  vartotojų, todėl gali kilti nesklandumų svetainėje, jei kažkas nutiks kaimyno serverio daliai.

WordPress hostingo paslaugos yra šiek tiek brangesnės nei paprasto Web hostingo, tačiau jeigu esate smulkaus ar vidutinio verslo įmonė arba Jūsų turima svetainė yra dažnai lankoma, tuomet rekomenduojame apsvarstyti automatiškai tvarkomas hostingo paslaugas. Sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti kitiems svarbiems verlso darbams.

 

 

WordPress svetainės

Išpopuliarėjus Wordpress svetainėms po visą pasaulį, kūrybingi dizaineriai pradėjo kurti sudėtingus ir gražius svetainių projektus. Profesionalias ir elegantiškai atrodančias svetaines neįtikėtinai lengva integruoti prie Wordpress hostingo, valdyti, pildyti ir atnaujinti tekstus, kelti nuotraukas, prijungti el. apmokėjimą ir kt. Wordpress šablonai puikus pasirinkimas startuojančiai smulkiojo ar vidutinio verslo įmonei bei blogeriams, kurie nenori mokėti už visiškai naujo ir originalaus svetainės dizaino gamybą. Nuomuodamiesi WordPress šabloną patys galite sukurti patrauklų verslo tinklalapį!

Sukūrėme WordPress šalbonų biblioteką, kurioje rasite svetainų dizainus, pritaikytus verslui, blogui ar hobiui.

 

 

WordPress nemokamos svetainės