Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kas yra Hostingas ir kaip pasirinkti tinkamą web hostingo planą?

Hostingo paslaugas galima susikirstyti į tris tipus. Paprasčiausias naudojimui yra svetainių talpinimas (angl. hosting arba hostingas). Kitas hostingo variantas yra Virtualus serveris. Toks serveris taip pat gali būti vadinams Cloud serveriu, VPS, VDS ir pan.) Ir trečias hostingo tipas yra dedikuotas serveris. Tai serveris, kurio resursus valdote 100% tik Jūs.

Plačiau

Hostingo tipai

Svetainių talpinimas (Hosting)

Svetainių talpinimas (Hosting)

Svetainių talpinimas (angl. Web Hosting, priegloba arba hostingas) - tai tokia svetainių talpinimo paslauga, kai į vieną galingą dedikuotą serverį patalpinama šimtai arba tūkstančiai tinklalapių.

Plačiau

Virtualus privatus serveris (VPS)

Virtualus privatus serveris (VPS)

Virtualus dedikuotas serveris (VDS, VPS) – tai tokie serveriai, kai fizinis serveris „išdalinamas“ į keletą virtualių serverių. Kiekviename virtualiame serveryje išskiriama dalis fizinio serverio resursų: diskinės talpos, procesoriaus, atminties ir pan.

Plačiau

Dedikuoti serveriai

Dedikuoti serveriai

Dedikuotas serveris (DS arba angl. Dedicate serves) - tai fizinis serveris su visais esamais jame resursais (RAM, CPU, SSD, HDD ir pan.). Tokie serveriai naudojami itin dideliam interneto projektui arba daugeliui skirtingų tinklalapių talpinimui.

Plačiau

E-parduotuvių nuoma, svetainių nuoma