„Arnes“, bendradarbiaudamas su teisiniais ekspertais, parengė alternatyvaus (domeno vardo) ginčų sprendimo procedūrą. Visi domeno vardo turėtojai, registratoriai ir Arnes, kaip registras, yra jai privalomi. Ši procedūra taip pat yra greitas ir nebrangus būdas išspręsti domeno vardo ginčus, tačiau jis netrukdo pasinaudoti kitomis teisinėmis priemonėmis.
- kad domeno vardas yra identiškas arba pakeistas Slovėnijos Respublikos teritorijoje galiojančiu prekių ženklu arba įmonės pavadinimu, kuris paimtas iš Slovėnijos Respublikos teismo registro arba kad jis pažeidžia autorių teises pagal Slovėnijos Respublika arba registruotas geografinis pavadinimas, kuriam pagal Slovėnijos Respublikos teisę turi teisę pateikti skundo pareiškėjas, arba įsikišimas į teises į asmeninį vardą pagal Slovėnijos Respublikos įstatymus, arba pažeidžia kitas teisės sistemoje pripažintas teises Slovėnijos Respublikos pilietis;
- domeno vardas yra užregistruotas arba naudojamas nesąžiningai.
Kilus ginčui nepriklausoma ar „Beerers“ yra paskirti priimti sprendimą, su kuriuo „Arnes“ turi laikytis.
Kai pradedamas ADR, tiek skundo pateikėjas, tiek domeno savininkas turi laikytis tinkamos procedūros, naudoti tinkamas formas ir protą. Mes paruošėme grafinę iliustraciją, kurioje pateikiame jums pagalbos.
ALTERNATYVOS DOMAINO PAVADINIMO GINČO TAISYKLĖS
REZOLIUCIJOS PROCEDŪRA .SI TOP-LEVEL DOMAINS
< p> (ARDS taisyklės)
1.1 versija
Preambulė
1. ARDS taisyklės yra bendrųjų domenų registravimo pagal .si aukščiausio lygio domeną dalis (toliau - Bendrosios sąlygos). Šios taisyklės yra privalomos visiems registratoriams, kurie turi sutartis su „Arnes“ ir visais domeno vardų turėtojais.
2. ARDS taisyklės reglamentuoja galimus ginčus dėl domenų, registruotų pagal .si aukščiausio lygio domeną.
3. ARDS taisyklės ir ARDS principai, įtraukti į Bendrąsias sąlygas, turi teisinio pobūdžio sutartyje nustatytą alternatyvią ginčų sprendimo sistemą. Ši sistema neatmeta ar neriboja ir neapriboja teisminės apsaugos, kuri yra bet kurios šalies konstitucinė ar įstatyminė teisė.
4. ARDS taisyklės ir ARDS principai gali būti keičiami pagal Arneso sprendimą. Visi pakeitimai įsigalioja paskelbimo Arnes tinklalapyje arba vėliau, pasibaigus „Arnes“ nustatytam intervalui, dieną.
Naudojamos sąlygos Jei teksto nenurodyta kitaip, ARDS vartojami terminai Taisyklės turi tokią reikšmę:
ADMINISTRATORIUS reiškia „Arnes“, kur jis valdo ARDS procedūrą arba teikia administracinę pagalbą tribunolui procedūros metu.
DOMAIN reiškia domeno vardą, registruotą tiesiogiai pagal .si aukščiausio lygio domenas.
DOMAIN-NAME TURĖTOJAS yra subjektas, turintis domeno vardą pagal .si aukščiausio lygio domeną pagal Bendrąsias sąlygas
SPRENDIMAS reiškia sprendimas, kuriame arbitražo teismas nustato ginčytiną domeno pavadinimą.
ARDS PROCEDŪRA yra alternatyvi ginčų sprendimo tvarka domenams, kuriems taikoma .si aukščiausio lygio domenas, valdoma ir koordinuojama tribunolo pirmininko ir vykdoma arbitrais ir su reikiama administracine ir organizacine parama administratorius, vadovaudamasis ARDS taisyklių nuostatomis.
Apeliacinis skundas yra apeliantės paraiška, kuri inicijuoja ARDS procedūrą.
APPELLANT yra trečioji ARDS procedūros šalis, kuri tvirtina, kad užregistruotas domeno vardo domeno vardas pažeidžia jo teises.
TRIBUNAL yra atskira ir nepriklausoma institucija, veikianti pagal administratorių, kurį sudaro tribunolo pirmininkas, pavaduotojas ir arbitras.
ARBITER yra asmuo, turintis specialių profesinių žinių ir patirties teisėje ar kitose atitinkamose srityse, kurias skiria tribunolo pirmininkas ir kuris sprendžia ginčo esmę konkrečiame domeno vardo ginče pagal ARDS procedūrą.
REGISTRAR yra subjektas, kuriam sudaroma sutartis su „Arnes“, pagal kurią jai suteikiama teisė užregistruoti ir išplėsti domenų, esančių „.si“ aukščiausio lygio domene, vardu savo klientų vardu.
SENATE sudaro trys arbitrai, kuriuos skiria tribunolo pirmininkas ginčas pagal ARDS procedūrą.
DISPUTED DOMAIN NAME yra domeno vardas, kuriam buvo pradėta arba yra vykdoma ARDS procedūra.
PARTY yra domeno vardo turėtojas arba apeliantas.
TAIKYMAS yra bet koks rašytinis ARDS procedūros šalies, perduotos administratoriui, perdavimas.
ARDS PROCEDŪROS TAISYKLĖS
1. Bendrosios nuostatos
1.1 ARDS procedūra tvarkoma pagal šias taisykles. Tais atvejais, kai šiose taisyklėse nėra pakankamai tikslių nurodymų, kaip valdyti ARDS procedūrą, administratorius arba arbitras arba senatas susitarimu gali mutatis mutandis taikyti nuolatinio arbitražo taisykles GZS arba UNCITRAL.
1.2 ARDS procedūra vyksta Liublianoje. Jei įmanoma, per bendravimo priemones, arbitrai ir šalys gali atlikti atskiras procedūras kitose vietose.
1.3 ARDS procedūrose naudojama slovėnų kalba.
2. Tribunolas
2.1 Tribunolas yra specialiai įsteigtas ir organizuotas kaip atskira ir nepriklausoma administratorius, užtikrinantis nešališką ir greitą sprendimą ir sprendimų priėmimą ginčuose, susijusiuose su domenais .si aukščiausio lygio domene.
2.2 Teismas neturi juridinio asmens statuso.
2.3 Ginčus sprendžia arbitras, kuris ginčo šalims turi būti nepriklausomas ir nešališkas. Jei apeliantas apeliaciniame skunde arba domeno vardo turėtojas, atsakydamas į apeliacinį skundą, prašo trijų arbitrų senato, trijų arbitrų senatas sprendžia tokį ginčą.
2.4 Administratorius atlieka administracinį ir organizacinį darbą teismui.
Administratorius taip pat atlieka visą būtiną organizacinę veiklą ARDS sistemoje iki arbitro ar senato paskyrimo.
2.5 Administratorius paskiria tribunolo pirmininką. Administratorius paskiria arbitrų sąrašą arbitrų sąraše, pasikonsultavęs su tribunolo pirmininku ir pasikonsultavęs su juo. Tribunolo pirmininkas iš arbitrų išrenka ir skiria pavaduotoją. Tribunolo pirmininkas negali atlikti arbitro vaidmens. Arneso tinklalapyje skelbiami tribunolo pirmininko, jo pavaduotojo ir ne mažiau kaip 7 arbitrų sąrašai.
2.6 Deputatas gali laikinai pakeisti tribunolo pirmininko pareigas. Tribunolo pirmininko pavaduotojas negali paskirti savarankišku arbitru, kuris priima sprendimą dėl atskiro ginčo, ir negali nuspręsti, jei kyla abejonių dėl jo nepriklausomumo, nešališkumo ar gebėjimo priimti sprendimą dėl konkretaus atvejo.
2.7 Tribunolo pirmininkas sudaro tribunolo profesionalių darbuotojų sąrašą, kuris skelbiamas administratoriaus svetainėje.
3. Programos
3.1 Prašymas - tai bet koks rašytinis ryšys tarp šalies ir administratoriaus. Laikoma, kad rašytinis terminas apima dokumentus, užrašus, duomenis ir paraiškas elektroniniu būdu, kurie iš tikrųjų atspindi suprojektuotą ir išsiųstą ar gautą žinutę:
• Jei jis yra prieinamas ir tinkamas vėlesniam naudojimui;
• Jei saugomas elektroninis pranešimas leidžia identifikuoti siuntėją, gavėją ir siuntimo ar gavimo laiką ir vietą;
• Ir jei naudojama technologija ir procedūros pagrįstai ir pakankamu mastu užkerta kelią duomenų, kurių negalima lengvai identifikuoti, pakeitimu ar ištrynimu, arba kai yra patikima garantija dėl konkretaus pranešimo nepastovumo elektronine forma. < / div>
3.2 Visos paraiškos, kurias šalys pateikia pagal šias Taisykles, turi būti siunčiamos per šias taisykles:
• Registruotu laišku Slovėnijos akademiniam ir mokslinių tyrimų tinklui ARDS, PO Box 7, 1001, Liublianoje.
Kai elektroniniu paštu išsiųsta paraiška skiriasi nuo registruotu laišku išsiųstos paraiškos, pastaroji laikoma autentišku variantu.
3.3 Prašymai laikomi laiku, jei jie siunčiami registruotu laišku iki paskutinės intervalo dienos pabaigos ir jei jie atvyksta į administratoriaus elektroninę pašto dėžutę iki paskutinės intervalo dienos pabaigos. Jei elektroniniu paštu gaunamos paraiškos priimamos techninėmis kliūtimis, administratorius tinkamu laiku pratęsia intervalą, jei prašymas buvo išsiųstas laiku paštu.
3.4 Jeigu atskiram paraiškos tipui yra elektroninių ar popierinių formų, kurios pridedamos prie šių taisyklių ir yra prieinamos Arnes svetainėje, tokios formos turi būti naudojamos tokiems prašymams, kitaip administratorius ir teismas neprivalo priimti juos.
3.5 Visos paraiškos, siunčiamos paštu, turi būti siunčiamos kartu su pridėtais dokumentais trimis egzemplioriais, kitaip administratorius ir teismas neprivalo jų priimti.
3.6 Visose šalių pateiktose paraiškose, išskyrus apeliacijas, turi būti užduoties numeris, kitaip administratorius ir tribunolas neprivalo jų priimti.
3.7 Visos siuntos, siunčiamos paštu, turi būti pasirašytos šalies vardu. Jei šalis yra juridinis asmuo, paraiškose taip pat turi būti juridinio asmens antspaudas.
3.8 Visos šalių paraiškos turi būti pateiktos slovėnų kalba. Jei šalys pateikia dokumentus kitomis kalbomis, administratoriaus, arbitro ar senato prašymu (jei procedūra vyksta prieš arbitras ar trijų arbitrų senatas), jie privalo pateikti patvirtintą atitinkamų dokumentų vertimą. >
3.9 Šalys pateikia visas paraiškas administratoriui, kuris nedelsdamas jas perduoda tribunolui.
4. Pateikimas
4.1 Administratorius stengiasi siųsti visus pranešimus šalims:
• elektroniniu paštu į el. pašto adresą; ir
• registruotu laišku su gavimo patvirtinimu.
4.2 Administratorius iš esmės siunčia atitinkamą medžiagą ar reikalingą ryšį su šalių pašto ir elektroninio pašto adresais. Jei apeliantas pateikia kitą pašto adresą domeno vardo turėtojui, o jei pristatymas į pašto adresą, gautą iš domeno vardo turėtojo, buvo nesėkmingas, administratorius bando pristatyti į apelianto pateiktą pašto adresą. Jei toks pristatymas taip pat nepavyksta, administratorius veikia pagal 4.4 punktą.
4.3 Administratorius mano, kad visi pranešimams, skirtiems šalims, turi būti gauta gavimo dieną. Nepavykęs el. Pašto ryšys neturi įtakos pristatymo sėkmei, nors administratorius gali bandyti pristatyti alternatyvų el. Pašto adresą pagal savo sprendimą. Jei laikinos techninės kliūtys užkerta kelią bendravimui elektroniniu paštu, administratorius bando susisiekti kuo greičiau arba per pagrįstą intervalą.
4.4. Jei bet kuris ryšys negali būti perduotas šaliai dėl nepakankamos ar netikslios informacijos, kurią šalis turėjo arba turėjo pateikti, arba jei šalis per nustatytą intervalą nepateikia pristatymo iš poste restante arba atsisako pristatymo, pristatymas turi būti įvykdytas. laikoma įvykusia bandymo dieną.
4.5 Šalys, turinčios įgaliotąjį atstovą, gali savo pirminiame prašyme pranešti, kad jos bus pristatytos jų atstovui pagal šio skyriaus nuostatas.
4.6 Visus arbitrams ar senatui perduotus pranešimus perduoda administratorius pagal šio skyriaus taisykles.
5. Terminai
5.1. Arbitražams ir tribunolui privalomi terminai turi teisinį pobūdį, nurodant jų elgesį konkrečioje procedūroje. Bet koks protingas terminų pažeidimas neturi įtakos procedūros rezultatui ar galiojimui.
5.2 Šalys privalo laikytis privalomų terminų šalims; to nepadarius, gali pakenkti jų atvejams.
6. Apeliacijos
6.1 Apeliacinis skundas yra apeliantės paraiška, kuri inicijuoja procedūrą.
6.2 Skunduose turi būti:
• Apeliantės ir teisėto atstovo ar atstovo procedūroje vardas, pavardė, pašto ir elektroninio pašto adresas ir telefono numeris, įskaitant atstovo leidimą, jei apeliantas turi teisėtą atstovą ar atstovą;
• Prašymas priimti sprendimą dėl bylos, pateiktos pagal ARDS taisykles;
• kontaktinis asmuo ir elektroninio pašto adresas ir pašto adresas, kuriam ir kam turi būti siunčiami visi ryšiai pagal ARDS taisykles; _postopekARDS-ang-v3.doc
• Duomenys apie domeno vardo turėtoją, ypač vardas, pavardė, pavadinimas arba kitas vardas, kontaktinis asmuo, pašto ir elektroninio pašto adresas ir telefono numeris, įskaitant tokius duomenis, kurie pateikiami iš „whois“ duomenų bazės ir kitų apelianto duomenų;
• Ginčijamo domeno vardo ar pavadinimų nuoroda;
• Pareiškimas, kad apeliantas atitinka visas sąlygas pradėti procedūrą pagal ginčų sprendimo principus, kartu su paaiškinimu, kuris negali būti ilgesnis nei 3000 žodžių;
• Apeliacinio skundo pareiškėjas ar prašymas ištrinti ar perduoti ginčijamą domeną ar domenus;
• Jei apeliantas prašo ginčą išspręsti trijų arbitrų senate, šiuo tikslu pateikite pareiškimą;
• Pareiškimas, ar ginčijamas domenas ar domenai yra ar yra teismų, arbitražo ar kitų procedūrų, ir tokių procedūrų įrodymai;
• Apeliaciniuose dokumentuose turi būti įrodymų, kad mokestis buvo sumokėtas;
• Jeigu apeliantas yra juridinis asmuo, ištrauka iš atitinkamo juridinių asmenų registro;
• Visi įrodymai, pagrindžiantys apeliaciją, popierine, elektronine ar kitokia forma;
• Pareiškimas apie pareiškimų teisingumą, sutikimas naudoti ARDS taisykles ir bendrąsias sąlygas, atsakomybę, sąžiningumą ir tinkamumą procedūrai pagal Slovėnijos Respublikos įstatymus, kaip iš esmės nustatyta formoje .
6.3 Skundai gali būti susiję tik su keliais domenais, jei tokiems domenams priklauso vienas domeno vardo savininkas.
6.4. Apeliantai negali pateikti apeliacinių skundų dėl sričių, kuriose sprendimas dėl ginčo tarp apeliantės ir domeno vardo turėtojo jau buvo priimtas ARDS procedūroje arba kai tokia procedūra buvo sustabdyta.
6.5 Administratorius per septynias (7) dienas nuo skundo gavimo ir mokesčių gavimo dienos patikrina, ar skundas atitinka formalius reikalavimus. Jei apeliaciniame skunde yra formalių trūkumų, administratorius pakviečia apeliantą ištaisyti arba papildyti apeliaciją per penkias (5) dienas nuo tokio kvietimo gavimo.
6.6 Jei apeliantas per šių Taisyklių 6.5 punkte nurodytą intervalą nepavyksta ištaisyti ar papildyti skundo, laikoma, kad apeliantas atsiėmė skundą.
6.7 Užbaigti skundai registruojami administratoriaus įrašuose. Užduočių numeris skiriamas pagal administratoriaus vidaus taisykles. Administratorius nurodo užduoties numerį visose šalims siunčiamuose pranešimuose.
6.8 Administratorius išsiunčia visus apeliacinius skundus domeno vardo turėtojui kartu su administratoriaus paaiškinimu, kad domeno vardo turėtojas pagal ARDS taisykles turi teisę atsakyti į apeliaciją per dvidešimt vieną ( 21) dienų nuo skundo gavimo dienos.
6.9 Tuo pačiu metu administratorius taip pat praneša registratoriui arba registratoriams, kurie užregistravo ginčijamą domeną ar domenus.
6.10 Nuo visiško apeliacinio skundo pateikimo dienos domenas negali būti perduotas trečiajai šaliai tol, kol procedūra nesibaigia arbitro ar kolegijos sprendimu ir jo įgyvendinimu, arba sustabdoma. (Tokie domenai priskiriami užblokuotai būsenai.).
7. Atsakymai į apeliacijas
7.1 Domeno vardo turėtojai per dvidešimt vieną (21) dieną nuo skundo pateikimo dienos gali pateikti administratoriui atsakymus į apeliaciją.
7.2 Atsakymuose į apeliacijas turi būti:
• Domeno vardo turėtojo ir teisėto atstovo ar atstovo procedūroje vardas, pavardė, pašto ir elektroninio pašto adresas ir telefono numeris, įskaitant įgaliotojo atstovo leidimą, jei domeno vardo turėtojas turi teisėtą atstovą ar atstovą;
• kontaktinis asmuo ir elektroninio pašto adresas ir pašto adresas, kuriam ir kam turi būti siunčiami visi pranešimai pagal procedūrą,
• Atsakymas į apeliantės pasiūlymus ištrinti ar perduoti ginčijamą domeną ar domenus, kurie kartu su paaiškinimu negali būti ilgesni nei 3000 žodžių;
• Jei domeno vardo turėtojas prašo, kad procedūrą nuspręstų trys arbitrai, šiuo tikslu deklaracija;
• Nurodymas, ar ginčijamas domenas ar domenai yra ar yra teismo, arbitražo ar kitos procedūros, ir tokių procedūrų įrodymai;
• Jeigu domeno vardo turėtojas prašo, kad procedūrą nuspręstų trys arbitrai, o apeliantas to neprašė, atsakyme į apeliacinį skundą turi būti pateikti rašytiniai įrodymai, kad mokestis sumokėtas;
• Visi įrodymai, pagrindžiantys atsakymą į apeliaciją, popierine, elektronine ar kita forma, kuri yra patikrinama ir tinkama identifikavimui.
7.3 Administratorius atsakymus į apeliacijas per tris (3) dienas išsiunčia apeliantui, kartu su paaiškinimu, kad apeliantas turi teisę per penkias (5) dienas nuo jų gavimo pateikti papildomą paraišką. pagal ARDS taisykles.
7.4. Jei nebuvo pateikti įrodymai, kad mokesčiai mokami pagal 7.2 punkto šeštoje įtraukoje nurodytas sąlygas, arba kai nustatoma, kad domeno vardo turėtojas nepavyko mokėti tokius mokesčius, 7.2 punkto ketvirtoje įtraukoje nurodytas prašymas nesuteikiamas.
8. Papildomos apeliantės paraiškos
8.1 Apeliantai per penkias (5) dienas nuo atsakymo į apeliacinį skundą pateikimo gali pateikti papildomą paraišką, kurioje jie gali atsakyti tik į domeno vardo turėtojo pareiškimus atsakydami į apeliaciją, ir gali nenurodo kitų faktų ar pateikti naujų įrodymų, nesusijusių su atsakymu į apeliaciją.
8.2 Papildomose paraiškose turi būti nurodytas pareiškėjo pareiškimas. Pareiškimai ir jų paaiškinimai kartu negali būti ilgesni nei 2000 žodžių.
8.3 Arbitai neprivalo laikytis pareiškimų papildomose paraiškose, kurios nepatenka į 8.1 punkto nuostatas.
8.4 Administratorius per tris (3) dienas išsiunčia papildomas apeliacijų paraiškas domeno vardo turėtojui.
9. ARDS procedūros sustabdymas
9.1 Administratorius arba, jei procedūra vyksta prieš arbitro ar senato, arbitro ar senato, bet kuriuo metu gali visiškai ar iš dalies sustabdyti ARDS procedūrą:
• Jei apeliantas iš dalies ar visiškai atsiima skundą,
• Jei šalys bet kuriuo metu ARDS procedūros metu susitaria dėl atsiskaitymo ir pateikia administratoriui pareiškimą su atsiskaitymu, kaip nurodyta 12.1 punkte;
• Jei apeliantas nesumoka mokesčių, kaip reikalaujama pagal ARDS taisykles;
• Jei ginčas dėl to paties domeno tarp tų pačių šalių buvo priimtas teismo ar arbitražo procedūroje, kai toks teismo ar arbitražo sprendimas yra vykdytinas Slovėnijos Respublikoje; _postopekARDS-ang-v3.doc 7
• Jeigu arbitras ar senatas nusprendžia, kad skundas buvo aiškiai pateiktas nesąžiningai; arba
• Kituose šiuose Taisyklėse nustatytais atvejais arba, jei reikia, vertinant arbitro ar senato vertinimą.
9.2 Administratorius informuoja šalis apie procedūros sustabdymą; šalys per penkias (5) dienas nuo pranešimo apie procedūros sustabdymą gavimo gali pareikšti prieštaravimą dėl ARDS procedūros sustabdymo.
9.3 Administratorius arba, jei procedūra vyksta prieš arbitras ar senatas, arbitras ar senatas, nagrinėja pareiškimus prieštaravimais ir tęsia ARDS procedūrą, jei mano, kad apeliantės prieštaravimas yra pagrįstas.
10. Mokesčiai
10.1. Apeliantai privalo mokėti mokesčius tuo pačiu metu, kai kreipiasi į Arnes subkontą Slovėnijos Respublikos viešųjų mokėjimų administracijoje Nr. 01100-6030345406.
10.2 Mokesčiai skiriasi priklausomai nuo ginčijamų domenų, kuriems taikomas apeliacinis skundas, skaičius ir apskaičiuojami taip:
10.3. Apeliantai už senato sprendimus sumoka priedą, jei jų apeliaciniame skunde prašo trijų arbitrų senato. Jei apeliantas to neprašė, tačiau domeno vardo savininkas paprašė trijų arbitrų senato sprendimo atsakydamas į apeliacinį skundą, domeno vardo savininkas turi sumokėti į 10.1 punkte nurodytą „Arnes“ sąskaitos priedą už papildomą mokestį. Senato sprendimas tuo pačiu metu, kai atsakoma į apeliacinį skundą.
10.4. Mokami mokesčiai paprastai negrąžinami. Mokami ir tinkamai sumažinti mokesčiai gali būti grąžinti mokėtojui:
• Jei šalys susitars dėl sprendimo prieš arbitro ar senato paskyrimą, 75% kiekvienos šalies sumokėtų mokesčių grąžinami;
• Jei apeliantas atšaukia skundą, visi domeno vardo turėtojo sumokėti mokesčiai grąžinami, nebent senatas jau buvo paskirtas;
• Jei apeliantas per nustatytą terminą nepavyksta ištaisyti ar papildyti neišsamiu skundu, 70% sumokėtų mokesčių grąžinami.
10.5 Mokesčiai naudojami administratoriaus paslaugų išlaidoms padengti ir mokėjimams arbitražams pagal standartinį tarifą:
• Individualus arbitras gauna 80% mokesčių,
• Senato nariai kartu priima 90 proc. jie gali susitarti raštu dėl minėtos sumos vidinio padalijimo ir pateikti tokį susitarimą administratoriui;
• Administratoriaus administracinės išlaidos sudaro 20% atskirų arbitražo sprendimų mokesčių ir 10% mokesčių už senato sprendimus.
Administratorius užtikrina, kad tribunolo pirmininkui būtų sumokėta 350 EUR per mėnesį nuo 2008 m. Birželio mėn. Jei būtina, naujas raktų paskirstymo raktas, kuris taip pat bus panaudotas tribunolo pirmininko išlaidoms padengti arba pritaikyti jas atsižvelgiant į besikeičiančias aplinkybes.
10.6 Administratorius, vadovaudamasis ekonominėmis tendencijomis ir jos vertinimu, atsižvelgia į 10.2 ir 10.5 punktuose nustatytų mokesčių dydį, tinkamai atsižvelgdamas į darbo apimtį, infliaciją, asmeninių pajamų augimą sektoriuje ir kt. mokesčių dydis netaikomas ARDS procedūroms, kuriose skundai buvo pateikti prieš paskelbiant mokesčius Arnes svetainėje.
11. Galimybė atsiskaityti
11.1 Gavęs visas paraiškas iš šalių arba pasibaigus paraiškų pateikimo terminams, administratorius kviečia šalis susitarti dėl sprendimo, jei įmanoma.
11.2 Kvietime šalims, vadovaudamasis savo vertinimu, gali pasiūlyti bet kokius patarimus dėl susitarimo turinio. Tokie patarimai neturi įtakos galimam arbitražo sprendimui.
12. Teisėjų skyrimas
12.1 Jei abi šalys per dešimt (10) dienų nuo pasiūlymo pateikimo pagal ARDS taisyklių 11.1 punktą nepateikia administratoriui paraišką su pareiškimu, kad susitarė dėl atsiskaitymo, administratorius nedelsdamas apie tai praneša tribunolo pirmininkas, kuris kiek įmanoma greičiau ir nedelsdamas paskiria arbitrą arba, jei to prašo apeliantas apeliaciniame skunde, arba domeno vardo turėtojas atsakydamas į apeliacinį skundą, trijų arbitrų senatas.
12.2 Per septynias (7) dienas tribunolo pirmininkas iš arbitrų sąrašo skiria trijų arbitrų ar senato narius. Jei nėra jokių kitų kliūčių, paskyrimai atliekami pagal rotacijos principą, kurį parengė tribunolo pirmininkas, ir turi nuolat užtikrinti sąlygas, kuriomis visi paskirti arbitrai kiekvienu konkrečiu atveju visada yra nepriklausomi ir nešališki. Tribunolo pirmininkas paskiria senato pirmininką iš trijų arbitrų senato.
12.3 Arbitai, turintys susirūpinimą dėl jų nepriklausomumo ir nešališkumo, nedelsdami apie tai informuoja tribunolo pirmininką, kad pirmininkas galėtų paskirti kitą arbitras. Arbitrai gali tai padaryti bet kuriuo metu ARDS procedūros metu prieš priimdami sprendimą. ARDS procedūra pradedama iš naujo prieš nauju arbitru arba prieš pakeitus senatą.
12.4. Jei tribunolo pirmininkas bet kuriame ARDS procedūros metu nustato, kad konkretus arbitras dėl kokių nors priežasčių negalės atlikti savo pareigų arba negalės to padaryti laiku, arba jei kyla abejonių dėl arbitro nepriklausomumo ir nešališkumo, pirmininkas nedelsdamas skiria kitą arbitras. ARDS procedūros pradedamos iš naujo prieš nauju arbitru arba prieš pakeitus senatą.
12.5 Paskirtieji arbitrai nedelsdami užpildo formą su nepriklausomumo ir nešališkumo deklaracija ir išsiunčia ją administratoriui. Šalys turi teisę išnagrinėti tokias deklaracijas.
12.6 Administratorius informuoja šalis apie kiekvieną arbitro paskyrimą.
13. ARDS procedūra prieš arbitras
13.1 Kai administratorius gauna arbitro nepriklausomumo ir nešališkumo deklaraciją, jis elektroniniu ir popieriniu formatu išsiunčia arbitražo visų šalių prašymų kopijas. Prireikus ji pateikia dokumentų kopijas. Kai konkretų domeno ginčą sprendžia senatas, dokumentų kopijos siunčiamos visiems senato nariams.
13.2 Visi arbitrai privalo vienodai vertinti visas ginčo šalis.
13.3 Kai administratorius saugo tam tikrus dokumentus ar kitus įrodymus, arbitras gali juos patikrinti bet kuriuo metu administratoriaus darbo valandomis iš anksto susitarus.
13.4 Arbitras ar senatas bet kuriuo metu per administratorių gali paprašyti šalių pateikti papildomos informacijos ir paaiškinimų. Jei tokia informacija ar paaiškinimai negaunami per nustatytą laikotarpį, arbitrai ar senatai veikia pagal jų sprendimą. Šalys negali bendrauti su arbitrais savo iniciatyva.
13.5 Bet kuris arbitras bet kuriuo metu ARDS procedūros metu gali pareikalauti, kad tribunolo pirmininkas jam paskirtų profesionalų partnerį. Tokių asocijuotų įmonių sąnaudos padengiamos nuo atlygio, skiriamo arbitro. Tribunolo pirmininkas iš profesionalių asociacijų sąrašo paskiria profesionalų asociaciją.
13.6 Kai skiriamas senatas, senato pirmininkas yra atsakingas tik už ryšius su administratoriumi ir imasi visų kitų veiksmų, reikalingų procedūrai įgyvendinti. Kai bet kuris senato narys nesutinka su senato pirmininko sprendimu dėl procedūros valdymo, jis gali paprašyti senato priimti galutinį sprendimą šiuo klausimu.
13.7 Senatas priima sprendimus po visų trijų arbitrų svarstymo visų narių balsų dauguma. Senatas gali aptarti bylas elektroninėmis priemonėmis. Visi trys senato nariai turi po vieną balsą.
14. Teismo ar arbitražo procedūrų įtaka
14.1 Slovėnijos Respublikoje vykdytinų teismo sprendimų ar arbitražo sprendimų vykdymas turi pirmenybę prieš teismo sprendimų ir ARDS procedūros vykdymą. Teismas ir administratorius veikia laikydamiesi privalomų teismo ir arbitražo sprendimų, neatsižvelgiant į ARDS taisykles.
14.2 Abi šalys privalo informuoti tribunolą apie bet kokią teismo ar arbitražo procedūrą, susijusią su ginčijamu domenu ar domenais, kurie veikia lygiagrečiai. Arbitras ar senatas įvertina, ką reiškia tokia procedūra, ir, jei reikia, gali sustabdyti procedūrą iš dalies arba visiškai.
15. Sprendimai ir sprendimų įgyvendinimas
15.1 Sprendimai gali atmesti apeliacijas visiškai kaip nepagrįstus arba gali iš dalies arba visiškai patenkinti apeliacijas.
15.2 Jei apeliacinis skundas yra iš dalies ar visiškai patenkintas, sprendimas turi atitikti apeliacinio skundo nutartį, kad konkretus domenas būtų ištrintas arba perduotas apeliantui. Jei apeliantas apeliaciniame procese prašo perduoti tam tikrą domeną, tačiau arbitras ar senatas daro išvadą, kad nėra pagrindo tai padaryti, tačiau yra pagrindo išbraukti domeną, sprendime nurodoma, kad domenas būtų ištrintas. / div>
15.3 Arbitai ar senatai priima ir parengia paaiškintą sprendimą raštu per dvidešimt vieną (21) dieną nuo dokumentų gavimo ir išsiunčia jį raštu ir elektroniniu būdu administratoriui. Šis terminas pratęsiamas, kai tai pateisinama aplinkybėmis, ypač tais atvejais, kai iš šalių turi būti gautas papildomas paaiškinimas ar papildomi įrodymai. _postopekARDS-ang-v3.doc
15.4. ARDS procedūros metu nėra skundų dėl sprendimų.
15.5 Administratorius per septynias (7) dienas siunčia sprendimą šalims ir praneša registratoriui arba registratoriams, kurie užregistravo ginčijamą domeną ar domenus. Jei sprendime nurodoma, kad domenas turi būti ištrintas ar perduotas, administratorius, pranešdamas šalims, turėtų pranešti, kad sprendimas bus įvykdytas po dvidešimt vienos (dienų) nuo sprendimo pateikimo domeno vardo turėtojui. Sprendimai skelbiami „Arnes“ svetainėje. Fiziniai asmenys identifikuojami tik jų inicialais, o kiti su jais susiję asmens duomenys neskelbiami.
15.6 Jei sprendimas panaikinti domeną, administratorius sprendimą įgyvendina praėjus dvidešimt vienai (21) dienai nuo sprendimo pateikimo domeno vardo turėtojui. Jei sprendimas perduoti domeną apeliantui, administratorius sprendimą priima praėjus dvidešimt vienai (21) dienai nuo sprendimo pateikimo domeno vardo turėtojui, jei jis gavo iš apelianto registratoriaus prašymą ir mokėjimą už domeno vardo registravimas apelianto vardu pagal Bendrąsias sąlygas. Jei per minėtą intervalą Arnes negauna paraiškos įregistruoti apelianto vardu, domenui suteikiamas karantino statusas, o po to trisdešimt (30) dienų išbraukiamas iš registruotų domenų vardų duomenų bazės.
15.7. Sprendimo išsiuntimo šalims data, bendras draudimas perduoti domeno vardą trečiosioms šalims panaikinamas tose srityse, kurioms pagal atitinkamą sprendimą nereikia ištrinti ar perduoti.
15.8 Ištrinus arba perkeliant domeną, domeno vardo savininkas negali įsigyti to paties domeno be apelianto sutikimo.
15.9 Jei domenas perduodamas apeliantui priimtu sprendimu, apeliantas per vieną (1) mėnesį privalo užregistruoti domeno registracijos sutartį su registratoriumi. ištrinti.