Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

WordPress - WP16

WordPress - WP16

Greitas sistemos įdiegimas;
Greitas svetainės ar el. parduotuvės aktyvavimas;
Suteikiama 1 valanda nemokamų konsultacijų talpinant informaciją svetainėje. Darbai reikalaujantys programavimo ir viršijantys šį laiką, derinami papildomai;
Nemokama hostingo paslauga;
Svetainė pritaikyta Planšetėms ir Mob. telefonams;
Prisitaikantis dizainas (angl. Responsive design);
WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktorius;
Platus papildomų modulių pasirinkimas;
Galimybė įdiegti kitą dizaino šabloną;
Didelis pasirinkimas dizaino šablonų;
* Nemokamas įdiegimas naudojantis OWEXX hosting talpinimo paslauga.

  • Versija 4.2.x-4.9.x
€ 1499 / Mėn.
€ 35,99
Užsakyti
Informacija ruošiama ...
Išsinuomodami ar įsigydami internetinę svetainę Jūs suprantate ir sutinkate, kad “OWEXX” nėra Jūsų pasirinkto šablono ar jų modulių kūrėja. Taip pat, suprantate ir sutinkate, kad “OWEXX” nėra atsakinga už internetinę svetainę, jos modulius bei projekto dalis ar Jūsų veiksmus, susijusius su šia internetine svetaine, jos priežiūra, naujinimu, informacijos talpinimu bei kita, kas gali įtakoti netinkamą svetainės darbą, atvaizdavimą, krovimo greitį bei bendrą funkcionalumą. Klientas yra atsakingas už savo svetainės priežiūrą, tinkamą administravimą bei naujinimą. Jeigu atnaujinus projektą pasikeičia jo funkcionalumas ar atvaizdavimas, už tai atsako pats klientas. Šablono dizaino perdarymas bei korekcijos pagal kliento pageidavimus, papildomų funkcijų kūrimas klientui pageidaujant ar kiti kliento pageidaujami darbai, yra papildomi darbai, neįeinantys į standartinį užsakymą, įsigyjant ar nuomojantis, šabloninę interneto svetainę.