Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainių kūrimasWordPressWP3387

Fotografų portfelio „WordPress“ tema
WordPress - WP3387
WordPress

Greitas sistemos įdiegimas;
Greitas svetainės ar el. parduotuvės aktyvavimas;
Suteikiama 1 valanda nemokamų konsultacijų talpinant informaciją svetainėje. Darbai reikalaujantys programavimo ir viršijantys šį laiką, derinami papildomai;
Nemokama hostingo paslauga;
Svetainė pritaikyta Planšetėms ir Mob. telefonams;
Prisitaikantis dizainas (angl. Responsive design);
WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktorius;
Platus papildomų modulių pasirinkimas;
Galimybė įdiegti kitą dizaino šabloną;
Didelis pasirinkimas dizaino šablonų;
* Nemokamas įdiegimas naudojantis OWEXX hosting talpinimo paslauga.

  • Versija 4.9.x
€ 1499 / Mėn.
€ 35,99
Užsakyti

Svetainių kūrimas, nuoma, pardavimas

Svetainės kūrimas per 1 dieną!

Ką Jūs gaunate nuomodamiesi arba pirkdami interneto svetainę?

  • Jūs gaunate identišką (1 : 1) internet svetainę (anglų kalba), kurią galite pamatyti spausdami mygtuką „Peržiūrėti“;
  • Nemokamas ir greitas internet svetainės įdiegimas;
  • Nemokamas svetainės pritaikymas Planšetėms ir Mobiliesiems telefonams;
  • Suteikiama pagalba susijusi su informacijos talpinimu svetainėje;
  • Nemokama svetainės talpinimo (hostingo) paslauga;
  • Platus sukurtų papildomų modulių pasirinkimas;
  • Visą internet svetainėje esančią informaciją galėsite administruoti patys;
  • Taip pat Jūs patys galite integruoti naujus papildomus svetainės modulius;
  • „OWEXX“ - 25 metų patirtis kuriant bei diegiant interneto svetaines.

Sukurta internet svetainė naudojant atviro kodo turinio valdymo sistemą – „WordPress“.

Internetinės svetainės nuoma viena iš populiariausių išeičių jei norite susikurti palankų, informacinį įspūdį klientams bei potencialiems vartotojams apie save ar savo įmonę. Savo internetinėje svetainėje galėsite sukurti savo originalų būdą reprezentuoti savo veiklą ar paslaugas visuomenei bei nurodyti kontaktinę informaciją. Jei pageidausite – galėsite rašyti straipsnius Jums aktualiomis temomis ir publikuoti savo puslapyje.

Interneto svetainės nuoma vienas iš profesionalių įrankių, kuriuo galite pristatyti savo veiklą ir užmegzti kontaktus su potencialiais partneriais ir vartotojais. Suformuotas įdomus ir informatyvus puslapio turinys leis Jums tapti žinomais ir pasiekiamais plačiai internetinei bendruomenei. Jūsų puslapio aktyvumas ir žinomumas priklausys tik nuo Jūsų pačių pastangų.

Interneto svetainės nuoma palengvina Jūsų sprendimus. Siūlome virš 10.000 iš anksto paruoštų svetainių šablonų įvairiausiomis temomis, kuriuos galite prisitaikyti sau ir tapti patrauklūs lankytojams. Šablonuose įdiegtos populiariausios ir patogiausios turinio valdymo sistemos, tad Jums nekils problemų valdant savo puslapį.

Šabloninės svetainė suteiks Jums galimybę savarankiškai kurti ir pritaikyti dizainą Jūsų poreikiams. Turėsite laisvę keisti esamų šablonų informaciją, apipavidalinimą, spalvas ir t.t. Galėsite įsidiegti papildomus įrankius, nes siūlomi šablonai pritaikyti modulių integravimui.

Jūsų internetinis puslapis bus prieinamas ne tik iš kompiuterio bet ir mobiliaisiais įrenginiais, tokiais kaip telefonai ir planšetės. Patogumas ir prieinamumas suteiks Jums daugiau galimybių.
Interneto puslapio nuoma suteikia daugiau perspektyvų Jūsų verslui. Internetinės svetainės turėjimas sukuria patikimumo įspūdį Jūsų esamiems ir potencialiems vartotojams. Galėsite pritraukti lojalius ir potencialius klientus Jūsų siūlomoms prekėms ar paslaugoms.

Svetainės nuomos paslauga gali padėti Jus lengvai atrasti interneto platybėse jei sutvarkysite savo skelbiamus tekstus ir informaciją, taip kaip to pageidauja paieškos sistemos. „OWEXX“ siūlomi svetainių šablonai yra dalinai optimizuoti paieškos sistemoms (SEO). 

Interneto puslapio nuoma - nedidelė rizika Jūsų verslui. Jei neturite didelio kapitalo ir bijote investuoti dideles sumas tai geriausia alternatyva. Išsinuomoję puslapį suprasite savo verslo potencialą ir galėsite spręsti ar norite plėtoti savo verslą ar paslaugas.

Tinklapio nuoma nereikalauja didelių investicijų. Palyginus kainas tarp individualiai sukurtų ir specialiems kliento poreikiams pritaikytų internetinių puslapių sprendimų susidaro nemažas skirtumas. Jei esate nauja įmonė ar asmuo su ribotais ištekliais puikus būdas pradėti – svetainės nuoma.

Jei jums ne visiškai patinka pageidaujamos svetainės apipavidalinimas, tačiau nežinote kaip tai ištaisyti – „OWEXX“ gali Jums padėti. Galime paruošti Jūsų nuomojamą svetainę, pagal Jūsų poreikius galutiniam naudojimui. Taip pat konsultuojame, administruojame, įkeliame papildomų paslaugų modulius į Jūsų šabloną.

Išsinuomodami ar įsigydami internetinę svetainę Jūs suprantate ir sutinkate, kad “OWEXX” nėra Jūsų pasirinkto šablono ar jų modulių kūrėja. Taip pat, suprantate ir sutinkate, kad “OWEXX” nėra atsakinga už internetinę svetainę, jos modulius bei projekto dalis ar Jūsų veiksmus, susijusius su šia internetine svetaine, jos priežiūra, naujinimu, informacijos talpinimu bei kita, kas gali įtakoti netinkamą svetainės darbą, atvaizdavimą, krovimo greitį bei bendrą funkcionalumą. Klientas yra atsakingas už savo svetainės priežiūrą, tinkamą administravimą bei naujinimą. Jeigu atnaujinus projektą pasikeičia jo funkcionalumas ar atvaizdavimas, už tai atsako pats klientas. Šablono dizaino perdarymas bei korekcijos pagal kliento pageidavimus, papildomų funkcijų kūrimas klientui pageidaujant ar kiti kliento pageidaujami darbai, yra papildomi darbai, neįeinantys į standartinį užsakymą, įsigyjant ar nuomojantis, šabloninę interneto svetainę.